newlogo2.jpg

Teraz możesz bezpłatnie przetestować proCRM !!

Sprawdź i przekonaj się jakie to proste!

Czym jest proCRM?

proCRM to doskonała aplikacja dla firm, pozwalająca gromadzić informacje o kontaktach z klientami/kontrahentami w lepszy sposób niż dotychczas!

proCRM pozwala na łatwe planowanie zadań i przekazywanie ich odpowiednim pracownikom. Kierownicy zespołów w łatwy i przejrzysty sposób mogą kontrolować postępy pracy swoich podwładnych.


Co zyskujesz wprowadzając proCRM?


Twoi klienci to Twoje być albo nie być. Nasz zintegrowany system pozwoli Ci zgromadzić cenne informacje o kontakcie Twojego pracownika z klientami oraz dopilnuje aby zaplanowane zadania zostały wykonane.

Posiadasz jeden zintegrowany system, z którego korzystają wszyscy pracownicy działu handlowego. To rozwiązanie oszczędza Twój czas i pieniądze.

Jeśli Twój pracownik działu handlowego odejdzie z Twojej firmy to pozostawia po sobie całą wiedzę na temat klientów, których obsługiwał.

W łatwy i pewny sposób pracownicy przekazują sobie informacje na temat klientów i zadań do wykonania.

Posiadasz pełną historię kontaktu z każdym klientem i wiesz kto jest za niego odpowiedzialny.

Dajesz swoim pracownikom doskonałe, efektywne, wydajne i zintegrowane narzędzie usprawniające ich pracę. Twoi pracownicy planują i kontrolują swoją pracę przy wykorzystaniu nowoczesnego, mobilnego i pewnego rozwiązania.

Kontrolujesz pracę działu handlowego w łatwy, szybki i czytelny sposób.

Dane są gromadzone w jednym, zintegrowanym systemie, co pozwala na szybkie i łatwe ich wykorzystanie. Wyklucza to również pomyłki, zagubienie notatek itp…

   - dowiesz się więcej przesyłając do exonet.pl zapytanie ofertowe.
   - możesz również skorzystać z bezpłatnego okresu testowego.
Serwisy są zgodne ze wszystkimi wyszukiwarkami i najnowszymi standardami: Firefox Internet Explorer Chrome Opera Safari Valid XHTML 1.0 Strict Poprawny CSS!